Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuLista targów i wystaw międzynarodowych w ZEA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-03-11 06:15:01
branżowe targi międzynarodowe, wystawy handlowe, promocja handlu, marketing w dubaju, ekspozycje i pawilony narodowe, biznes w emiratach

Zestawienie głównych imprez targowych dedykowanych dla biznesu.

Oddajemy Państwu do użytku chronologiczne zestawienie międzynarodowych, branżowych wystaw i konferencji zaplanowanych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich na rok 2018.

Branżowe targi gromadzą pod jednym dachem dostawców z całego świata wraz z liczącymi się lokalnymi przedstawicielami / dystrybutorami, a także odwiedzających odbiorców z całego regionu Bliskiego Wschodu, Afryki i Zachodniej Azji. Z perspektywy Europy, Zjednoczone Emiraty Arabskie są postrzegane jako furtka rozwoju handlu na region. Uczestnictwo w branżowych wystawach daje szansę w nawiązaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami z Emiratów oraz krajów ościennych.

Aby przedstawić skalę możliwości promocji własnej fimy i potencjał nawiązania kontaktów można przyjąć, że w samym Dubaju organizowane są średnio dwie wystawy branżowe tygodniowo w skali roku.

Lista do pobrania w pliku Excel.
Pliki do pobrania

UAE EXHIBITIONS 2018
xlsx | 16.86 KB
Pobierz