Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPOLSKA-ZEA: rozmowy gospodarcze

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-08-22 09:28:44
aktualności

Dwustronne spotkanie z Ministerstwie Spraw Zagranicznych w Abu Dhabi

W dniu 20 sierpnia 2015 r. Pani Klaudia Lach, Chargé d'affaires a.i., i Pan Sebastian Stepnicki, Kierownik Ambasady RP w ZEA spotkali się z kierownictwem Departamentu Europy oraz Departamentu Ekonomicznego MSZ ZEA. Oprócz spraw polityczno-konsularnych poruszono tematy gospodarcze. Kierownik WPHI przede wszystkim zaprezentował Wydział, którego zadaniem jest wsparcie obu stron w intensyfikacji kontaktów handlowo-inwestycyjnych. Podziękował za owocny bilateralny dialog między przedstawicielami administracji obu krajów, potwierdził plany przeprowadzenia III posiedzenia Polsko-Emirackiej Wspólnej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej w 2016 r. w Polsce i odniósł się do rezultatów II posiedzenia Komisji w Dubaju w kwietniu 2015 r. podczas wizyty wicepremiera i ministra gospodarki w ZEA.

Kierownik WPHI odnotował rolę ZEA jako centrum reeksportu na rynki państw Zatoki oraz Afryki Wschodniej oraz dodatkowo poinformował o toczących się rozmowach nt. pierwszych „testowych" inwestycji emirackich w Polsce, które mogłyby zapoczątkować szersze zainteresowanie prywatnych inwestorów lokowaniem kapitału w naszym kraju. Ponadto Pan Sebastian Stępnicki podziękował także za wyrażenie gotowości obu wizytowanych departamentów do wsparcia organizacji wydarzeń o charakterze gospodarczym.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pendrive z nadrukiem

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i p...
Polska - WARSZAWA 2022-05-27 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kubki termiczne z nadrukiem

Gadżety reklamowe są jednym z narzędzi marketingu. Generalnie gadżetem może być praktycznie każdy...
Polska - WARSZAWA 2022-05-07 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert