Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI w Abu Dhabi na WOP Dubai 2015 - Targach Warzyw i Owoców

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-12-07 07:34:28
jabłka, warzywa, owoce, targi, unia owocowa

5.10.2015 przedstawiciele WPHI w Abu Dhabi odwiedzili targi WOP Dubai 2015 oraz spotkali się z przedsiębiorcami zaangażowanymi w handel warzywami i owocami, zwłaszcza z polskimi producentami jabłek.

W dniu 5 października 2015 roku w Dubaju Pani Katarzyna Pieniązek i Pan Sebastian Stępnicki wizytowali stoisko Bicolored Apples from Europe (Unii Owocowej-Polska) na targach WOP 2015.

Na targach brały udział firmy stowarzyszone z Unią Owocową, do której należy kilkanaście podmiotów. Obecność polskich podmiotów bya również częścią kampani Bicolored Apples from Europe (http://www.apples-europe.com/en/). Program ten to spójny zestaw działań informacyjnych i promocyjnych. Jego głównym celem jest poszerzenie wiedzy na temat unikalnych cech europejskich jabłek.

WOP Dubaj – jest swego rodzaju wyspecjalizowaną platformą marketingu i komunikacji dla producentów i dystrybutorów przede wszystkim świeżych owoców i warzyw na Bliskim Wschodzie. Firmy stowarzyszone z Unią Owocową pogłębiły swoją wiedzę na temat zasad i regulacji importu owoców do krajów Zatoki Arabskiej. Przedstawiciele WPHI przedstawili stosowne informacje praktyczne dotyczace handlu na rynkach lokalnych.