Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI w Abu Dhabi na GITEX w Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Pieniążek | 2015-11-09 11:56:11
iot, technologie, it, targi, gitex

3 co do wielkości imprezie nowych technologii na świecie, które odbyły się w dniach 18-22.10.2015

IMG0488GITEX, który miał miejsce w dniach 18-22.10.2015 w Dubaju jest 3 co do wielkości imprezą nowych technologi na świecie. Udział w tym wydarzeniu daje dostęp do ponad 130 000 specjalistów najnowszych technologii ze 150 państw. Tegoroczna edycja odbyła się pod nazwą Internet of Everything. Na targach wystawiły się firmy z branży telekomunikacyjnej, bankowości, reklamy, petrochemicznej, edukacji i ochrony zdrowia. Więcej na stronie: http://www.gitex.com/

Na targi przybyły też polskie firmy koordynowane przez firmę KONEKTgroup (www.konektgroup.pl). Firmy obecne na stoisku Poland Technology Solutions - to Gabos Software, Elzab S.A., Basement Systems, ForProgress, Lemon&Orange oraz MCX Systems.

Ponadto na na targi przybyli przedstawiciele miasta Poznań zainteresowani kwestiami z zakresu inwestycji w nieruchomości przez lokalne firmy w Polsce. Wizytyacja ta miała na celu zdiagnozowanie rynku i możliwości marketingowo-operacyjne.

Na wydarzeniu obecna też była firma Infinity Media (www.infinitymedia.ae) – odpowiedzialna za wizerunkowe wprowadzanie polskich firm na teren ZEA.

Ponadto na GITEX 2015 przybyli przedstawiciele Emirates & Europe Business Development Cluster (www.eebd.eu). Klaster planuje ustanowienie biura w strefie wolnocłowej w Abu Dhabi Decyzje są w toku i trwa rozeznanie rynku. Klaster jest skoncentrowany na innowacyjnych technologiach - zgodnych z emirackimi strategiami rozwoju.