Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI w Abu Dhabi na Gulfood Manufacturing 2015

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-12-07 07:08:58
żywność, przetwórstwo, targi, maszyny do przetwórstwa żywności

W dniach 27-29.10 odbyła się jedna z największych imprez branży przetwórstwa żywności i napojów w regionie, na której byli obecni przedstawiciele z 60 krajów prezentujących najnowsze narzędzia doskonalenia procesu produkcyjnego.

Sebastian Stepnicki, kierownik WPHI Abu Dhabi, wizytował w Targi Gulfood Manufacturing 2015 oraz towarzyszące Speciality Food Festival, SEAFEX i Sweets and Snacks, które odbyły się w Dubaju w Dubai World Trade Centre w dniach 27-29 października 2015 r. Była to jedna z największych imprez branży przetwórstwa żywności i napojów w regionie, na której byli obecni przedstawiciele z 60 krajów prezentujących najnowsze narzędzia doskonalenia procesu produkcyjnego. Info na:http://www.gulfoodmanufacturing.com/

Udział polskich firm w targach kooordynowała firma Eltar z Warszawy. Następujące firmy były obecne na poszczególnych wystawach: Gulfood Manufacturing 2015: firma MOKATE; SEAFEX `2015 – BOGMAR TRAPER; Speciality Food Festival 2015 – HORTEX oraz AGROS NOVA/MASPEX; Sweets and Snacks Middle East 2015 – PRIMART, JPM KRÓWKI, GRAN – PIK.

Targi Gulfood Manufacturing pozwoliły na spotkania ok. 1500 światowej klasy dostawców najnowocześniejszych rozwiązań z całego świata, w tym Niemiec, Włoch, Francji, USA, Turcji, Iranu, Indii, Chin, Tajwanu, Japonii; poznanie metod zmniejszenia kosztów produkcji; poznanie nowych rozwiązań technologicznych w produkcji opakowań, druku i materiałów oraz konstrukcji technologicznych.