Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUdział Polski w Arab Health– 25-28.01.2016 Dubaj – targi medyczne

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Pieniążek | 2016-02-15 09:56:10
arab health, dubaj

Udział Polski w Targach Arab Health

Targi Arab Health w Dubaju były wystawą, na której zaprezentowało się ponad 4000 firm z najnowszymi rozwiązaniami w branży medycznej ze 163 krajów. Emiraty Arabskie oraz region Zatoki Arabskiej jest obecnie dynamicznie rozwijającym się rynkiem opieki zdrowotnej. Bliski Wschód oferuje światowej klasy usługi na poziomie europejskich sandardów. Kraje GCC w swojej strategii kierują się ku nowoczesności i najnowszych rozwiązaniach technologiczno-innowacyjnych.

Na targach, na stoisku narodowym, były obecne również polskie firmy: Alvo Medical, Balton Sp. z o.o., Echo-Son S.A., Famed Żywiec Sp. z o.o., ChM Sp. z o.o., Eldan, Emtel, Sumi Sp. J., Aspel S.A., Astar, BHH Mikromed Sp. z o.o., BioMaxima S.A., Emed Sp. z o.o. Sp. k., Fabryka Narzędzi Medycznych CHIRMED Marcin Dyner, Famed Łódź S.A., HTL-Strefa S.A., Infimed Sp. z o.o., Kendromed Sp. z o.o., Lasotronix, M4Medical Sp. z o.o., Meden-Inmed, Medgal Sp. z o.o., Medi-Sept Sp. z o.o., Metalowiec Sp. z o.o., Mustaf, PZ Cormay S.A.

Udział firm polskich wzmocnił wizualne postrzeganie Polski jako partnera handlowego. Wydarzenie to promowało polskie towary i usługi, a także zwiększyło możliwości dla eksportu poprzez nawiązanie bezpośrednich kontaktów handlowych podczas targów i rozmów biznesowych. Kierownik WPHI Abu Dhabi Pan Sebastian Stępnicki przeprowadził z zainteresowanymi firmami rozmowy wskazując na klimat i możliwości handlowe na terenie ZEA.

Więcej na: http://www.arabhealthonline.com/