Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Abu Dhabi w Bahrajnie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-12-07 07:10:24
targi, bahrajn, wphi, abudhabi, polska, obecność, kontakty, kontrahenci, przemysł,

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi było obecne na targach Gulf International Industry 2016, które odbywały się w dniach 9-11 lutego 2016 w Bahrajnie.

WPHI Abu Dhabi w Bahrajnie

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi było obecne na targach Gulf International Industry 2016, które odbywały się w dniach 9-11 lutego 2016 w Bahrajnie. WPHI Abu Dhabi zaprosiło i użyczyło powierzchni wystawienniczej firmom z branży przemysłowej (energetycznej i środowiskowej, przemysłu morskiego, procesów przemysłowych i przetwarzania, logistyki przemysłowej) do skorzystania z oferty bezpłatnej promocji swoich produktów. 5 polskich firm (Pronar Sp. z o.o.;; MWMB Brzesko Sp. z o.o.; Famor SA; EDID International i Aidpol zaprezentowało swoje próbki produktów, katalogi informacyjne oraz nawiązało kontakty gospodarcze z innymi kontrahentami (bahrańskimi, saudyjskimi, hinduskimi i innymi z państwa arabskich) w ramach spotkań bezpośrednich.
Wywiady i audycje udzielone w trakcei targów przez WPHI Abu Dhabi:
Pliki do pobrania

Bahrajn 2
image | 1.12 MB
Pobierz
Bahrajn 1
image | 1.83 MB
Pobierz