Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie dyplomatyczne w Dubai Chamber

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-04-07 08:08:13
wphi, spotkanie, izba handlowo-przemysłowo dubaju, diplomatic circle dinner

Spotkanie dyplomatyczne w Dubai Chamber.

W dniu 28 marca 2016 r. Pani Klaudia Lach, Chargé d'affaires a.i., oraz Pan Sebastian Stępnicki, Kierownik WPHI Ambasady RP w ZEA wzięli udział w uroczystej kolacji (Diplomatic Circle Dinner) wydanej przez Izbę Handlowo-Przemysłowo Dubaju dla przedstawicielstw dyplomatycznych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Na tegorocznym spotkaniu kierownictwo Izby podkreśliło dotychczasowe osiągnięcia i przyszłe kierunki działałań i rozwoju jednocześnie promując Dubai jako preferowane i wyjątkowe miejsce dla biznesu.
Kolacja odbyła się w Burj Al Arab Hotel w Dubaju i wzięło w niej udział ponad 140 dyplomatów, w obecności Dubai Chamber Członków Zarządu kierowanego przez H.E. Majid Saif Al Ghurair, przewodniczący i H.E. Hisham Al Shirawi, Wiceprzewodniczący, oraz H.E. Hamad Buamim, Prezes i CEO, Dubai Chamber.

Więcej: http://www.dubaichamber.com/en/news/dubai-chamber-reviews-the-emirate%e2%80%99s-economic-landscape-with-diplomatic-corps-2