Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy branży drzewnej w ZEA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-05-02 13:38:21
dubaj woodshow 2016, polska izba przemysłu drzewnego, wphi abu dhabi, polska misja gospodarcza,

Polska misja gospodarcza przemysłu drzewnego, wzięła udział w Dubaj WoodShow 2016. W misji brało udział 14 głównych polskich firm wraz z Polską Izbą Przemysłu Drzewnego reprezentowane przez ponad 25 przedstawicieli.

Polskie firmy branży drzewnej w ZEA

W dniach 3-7 kwietnia 2016 r. w ZEA była obecna polska misja gospodarcza przemysłu drzewnego, która wzięła udziału w Dubaj WoodShow 2016. W misji brało udział 14 głównych polskich firm wraz z Polską Izbą Przemysłu Drzewnego reprezentowane przez ponad 25 przedstawicieli.
WPHI Abu Dhabi współorganizował spotkania B2B z lokalnymi firmami z sektora drzewnego w Armani Hotel Dubai oraz współprzewodniczył spotkanie w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Dubaju wraz z Wiceprezesem Izby panem Atiq Juma Nassib oraz Dr Sebastianem Stepnickim, Kierownikiem WPHI Abu Dhabi.
Polski przemysł drzewny wykorzystał okazję udziału w targach drzewnych do zaprezentowania swoich produktów, ofert i prezentowania swoich usług, a także przeprowadził szereg rozmów handlowych z lokalnymi firmami.
Dubaj WoodShow jest najważniejszym miejscem dla specjalistów przemysłu drzewnego w regionie Zatoki Arabskiej. Jest to dedykowane miejsce spotkań regionu business-to-business dla produktów z drewna oraz akcesoriów i maszyn do obróbki drewna. Statystyki Dubaj WoodShow to: 95 krajów uczestniczących krajów, 7 pawilonów, ponad 225 lokalnych i międzynarodowych wystawców i ponad 10 000 gości.

 

Organizatorem misji było MK Business Link Sp. z o.o.

 

Więcej: http://www.dubaiwoodshow.com/


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Skaj pikowany tapicerski

Skaj pikowany to jeden z najczęściej wybieranych materiałów tapicerskich. Tkaniny pikowane zrewol...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

NEONLED - Lighting Letters/signs

We are the manufacturer lighting letters, products from PMMA, PCV, PC. Currently, we operate on ...
Polska - Stanisławów Drugi 2020-11-05 Dodał: Łukasz Habierski Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Wyposażenie wnętrz, Oświetlenie, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert