Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Abu Dhabi oraz polskie firmy na targach Beautyworld Middle East 2016

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-10-06 08:01:33
beauty world, dubaj, targi, polskie stoisko, poland, uae


Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi wykupiło wspólnie z organizatorem targów – Targi Frankfurt, Messe Frankfurt GmbH Sales Partner for Poland – stoisko narodowe (zabudowane standardowo - 21 m2 na targach Beautyworld Middle East 2016, które odbywały się w dniach 15-17 maja 2016 w Dubaju (ZEA).
Była to największa impreza branżowa na Bliskim Wschodzie poświęcona produktom kosmetycznym do ciała, włosów, paznokci a także pokaz najnowszych trendów obowiązujących w kosmetyce wellness i spa oraz perfumerii. W tym roku na targach wystawiło się ok. 1500 przedsiębiorstw z 60 krajów. Pokaz przyciągnął ponad 37 tys. odwiedzających. Info o targach:http://www.beautyworldme.com/frankfurt/5/for-visitors/welcome.aspx
Polskie stoisko informacyjno-promocyjne znajdowało się w premium lokalizacji targów w otoczeniu takich państw jak Niemcy, Hiszpania, Włochy. Na stoisku wystawiło się 9 firm: Herla Laboratory, Sampure Minerals, INTER-VION S.A, Dermaglin, KOI COSMETICS, Annabelle Minerals, OiLOVE ™, Flexi Plexi oraz Constance Caroll.
Pozostali uczestnicy z Polski przedstawili swoją najnowszą ofertę kosmetyków i perfum w halach tematycznych. Firmy, które się wystawiły w tegorocznej edycji targów Beautyworld 2016 to (19 firm): AA Cosmetics, AVA Laboratorium, BIELENDA Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S. K., Biogened S.A., Dekorglass Dzialdowo S.A., Delia Cosmetics Sp. z.o.o, Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories Sp. z.o.o., Eveline Cosmetics Dystrybucja, FLOSLEK Cosmetic Laboratory, La Rive S.A., LABORATORIUM KOSMETYCZNE “JOANNA” SP. J., Laboratorium Kosmetykow Naturalnych Farmona Sp. Z.O.O., Marcon Avista Sp. Z.o.o, New ANNA Cosmetics Sp. z o.o., Pierre Rene SP. Zoo, Proconcept Labs Sp. z o.o., SEBORADIN Lara, Uroda Polska Sp. z o.o., oraz Verona Products Professional.
Przedstawiciele WPHI Abu Dhabi Pani Katarzyna Crompton, Pani Beata Szymonik oraz Pan Sebastian Stępnicki przeprowadzili z zainteresowanymi firmami rozmowy wskazując na klimat i możliwości współpracy na terenie ZEA oraz państwach Zatoki Arabskiej.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Zestawy do układania fryzur męskich

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo specjalnie przygotowane zestawy do układania męskich fryz...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-18 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Szampony do włosów

Oferujemy szampony do włosów dla mężczyzn najlepszych marek Polskich i zagranicznych. W naszym as...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Pudry do włosów

W naszej ofercie znajdą Państwo pudry do włosów w wielu rodzajach. Pudry to kosmetyki nowatorskie...
Polska - CZERWIONKA-LESZCZYNY 2021-04-17 Dodał: Dawid Perz Kosmetyki Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert