Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie WPHI z tour operatorami z ZEA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-10-23 11:32:27
spotkanie, turystka, polska, główne atrakcje turystyczne w polsce

18 października 2016, Bab Al Qasr Hotel w Abu Dhabi

W dniu 18 października br. miało miejsce spotkanie promujące polską turystykę z udziałem lokalnych przedstawicieli branży turystycznej w Hotelu Bab Al Qasr w Abu Dhabi. Spotkanie zostało zorganizowane przez Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Abu Dhabi. Na mityng zostali zaproszeni tour operatorzy z Dubaju i Abu Dhabi, w tym przedstawiciele firm: Travel Counsellors LLC, Emirates Tourism Magazine i Desert Rose Tourism LLC.
 
Spotkanie otworzyła prezentacja Kierownika WPHI, Radcy Sebastiana Stępnickiego, nt. atrakcyjności turystycznej Polski. Długofalowym celem spotkania było kształtowanie tożsamości Polski, jako interesującej destynacji z dużym potencjałem turystycznym. Polska jest jeszcze nową i mało odkrytą destynacją. Tym niemniej zdecydowana większość turystów zagranicznych jest pod wrażeniem uroku polskich miast, bogatej oferty imprez kulturalnych, atrakcji SPA, dziewiczej przyrody oraz dobrze rozwiniętej opieki medycznej, nie odbiegającej od najwyższych standardów europejskich.
 
Spotkanie było okazją do dyskusji nt. głównych atrakcji turystycznych w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem bogactwa i różnorodności dziedzictwa kulturowego oraz możliwości w dziedzinie turystyki medycznej. Po przerwie na kawę goście zwiedzili hotel Bab Al Qasr.