.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWPHI Abu Dhabi: polskie jabłka w ZEA (kampania Bicolored Apples of Europe)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2017-03-08 08:36:15
polskie jabłka, dubaj, zjednoczone emiraty arabskie


W dniu 9 lutego (czwartek) o godz. 17.00 w DEC Marina Choithrams w Dubaju odbyła się uroczystość otwierająca wprowadzenia do supermarketów ZEA polskich jabłek. Wraz z kierownictwem sieci supermarketów Choithrams event otwierał Pan Sebastian Stępnicki, Kierownik WPHI Abu Dhabi oraz Pani Małgorzata Budrys-Kolińska z Ambasady RP w Abu Dhabi. Koordynatorem projektu jest Pan Maciej Białko, Executive Director z Infinity Media Middle East FZ LLC w Dubaju.

W lutym w supermarketach, Dubaju, Abu Dhabi i Szardża, odbędzie się sampling Europejskich Jabłek Dwukolorowych. Słodko-kwaśnych jabłek z polskich sadów skosztować będzie można między innymi, w wybranych supermarketach: Choithrams, Emirates Cooperative Society, Abu Dhabi Cooperative Society, West Zone, 7-Eleven, SPAR, Carrefour, Geant, ZOOM czy Al Maya: szczególy lokalizacji i daty w załącznikach. Zaplanowana strategia promocyjna ma na celu przede wszystkim promowanie jabłek dwukolorowych, do których zalicza się odmiany uprawiane w całej Europie, w tym w Polsce (w tym między innymi: Gala, Red Jonaprince, Idared, Gloster, Ligol).