.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi Beautyworld ME 2017

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2017-08-14 13:54:57
beauty world, targi, dubaj, zea, polska

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Abu Dhabi wykupiło wspólnie z organizatorem targów – Targi Frankfurt, Messe Frankfurt GmbH Sales Partner for Poland – stoisko narodowe (zabudowane standardowo - 21 m2 na targach Beautyworld Middle East 2017, które odbywały się w dniach 14-16 maja 2016 w Dubaju (ZEA).

Beautyworld to największa impreza branżowa na Bliskim Wschodzie poświęcona produktom kosmetycznym do ciała, włosów, paznokci a także pokaz najnowszych trendów obowiązujących w kosmetyce wellness i spa oraz perfumerii. W tym roku na targach wystawiło się 1580 przedsiębiorstw z 59 krajów. Pokaz przyciągnął ponad 40 tys. odwiedzających.
Ponadto wraz z szeregiem spotkań i warsztatów, targi koncentrowały się na poznaniu i zrozumieniu biznesu piękna, w tym: globalnego i regionalnego przeglądu rynku kosmetycznego, wglądu w przepisy prawne dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa i higieny na rynkach GCC oraz wpływu światoweych trendów na regionalny przemysł kosmetyczny.

Info o targach:

http://www.beautyworldme.com/frankfurt/5/for-visitors/welcome.aspx

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne znajdowało się w premium lokalizacji targów w otoczeniu takich państw jak Niemcy, Hiszpania, Włochy. Na stoisku WPHI wystawiły się 4 firmy: Salco au Naturel, Inventia Polish Technologies LTD, Annabelle Minerals, Hasco-Lek.

Pozostali uczestnicy z Polski przedstawili swoją najnowszą ofertę kosmetyków i perfum w halach tematycznych. Firmy, które się wystawiły w tegorocznej edycji targów Beautyworld 2017 to 51 firm: Barwa Sp. z o.o., BIELENDA Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o., Dino-96, Dr Irena Eris Cosmetic Laboratories Sp. z.o.o., ELFA PHARM POLSKA, JANDA Krystyna Janda Sp. z o.o., Joanna Cosmetics Laboratory, MB ELIX sp. z o.o. sp. k., New ANNA Cosmetics Sp. z o.o., NEWECO Sp. z o.o. Sp.k., OCEANIC, Verona Products Professional, ZEW for men, ZIGLER POLAND Sp. z o.o. , Beaver Cosmetic Group Sp Z.O.O., Bell P.P.H.U, Bielenda Natural Cosmetics, Biogened S.A., BodyBoom, CARLA NORRI Sp. z o. o., Chantal, AVA Laboratory, Barwa Sp.z o.o, Constance Carroll Sp. z o.o. Sp. Kom., DEKORGLASS DZIALDOWO S.A., Delia Cosmetics, DermoFuture Precision, ELFA PHARM POLSKA, Farmona Natural Cosmetics Laboratory, FLOSLEK Cosmetic Laboratory, GLOV Phenicoptere, GORGOL FIRMA, HEAN COSMETICS FACTORY, Interton SP Z.O.O., KAJ Sp.zo.o, MB ELIX sp. z o.o. sp. k., MCR Corporation, Mia Calnea, Mollon Cosmetics Sp. z o. o., NACOMI Natural Skin Care, Natural Element Sp. z o.o., NEWECO Sp. z o.o. Sp.k., NOREL Dr Wilsz, OrientPort Foreign Trade Agency, PHARMENA SA, Pierre Rene, Pulanna Sp Z.o.o., Resibo, SYLVECO, URODA Polska, V. Laboratories sp. z o.o. sp.k.,Yasumi SPolka. Z Organiczona Odpowiedzialnoscia Spolka Komandytowa.