.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSylwia Romaniuk, polska projektantka na Arab Fashion Week w Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-01-08 10:42:28
arab fashion week, sylwia romaniuk, pokaz mody, moda w emiratach, dubai fashion, prezentacje mody w dubaju

W dniach 16-20 maja 2017r. w Dubaju odbył się Arab Fashion Week (AFW). Arabski Tydzień Mody został uznany za jeden z najważniejszych na świecie eventów modowych i okrzyknięty równie ważnym jak ten w Nowym Jorku (NYFW), Londynie (LFW), Mediolanie (MFW) czy Paryżu (PFW). AFW jest jedynym oficjalnym tygodniem mody na świecie promującym Ready-Couture i Pre-Collections, który definiuje międzynarodową branżę mody luksusowej w Dubaju i państw arabskich.

W tej edycji swoją kolekcję zaprezentowała polska projektantka Sylwia Romaniuk. Kolekcja charakteryzowała się bogactwem wzorów oraz faktury materiałów. Pokaz doskonale wpasował się w potrzeby i preferencje klienteli z regionu Zatoki Arabskiej.  

Na pokazach byli także obecni przedstawiciele WPHI Abu Dhabi oraz Ambasady RP (Sebastian Stępnicki, Katarzyna Crompton, oraz Teresa Yousseif), którzy zarówno przed wydarzeniem oraz w trakcie udzielili pomocnych rad zespołowi Sylwii Romaniuk.

Więcej o projektantce: Sylwia Romaniuk.
​Więcej o wydarzeniu: Arab Fashion Week.