Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuEXPO 2020 Dubai Spotkanie informacyjne dla branży spożywczej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2017-07-12 13:27:01
expo, branża spożywcza, branża gastronomiczna

W dniu 10 lipca br. w Dubaju odbyło się spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom jakie EXPO 2020 Dubai stwarza dla firm MŚP branży F&B. Organizatorzy EXPO 2020 zaproponowali projekt włączenia w obsługę imprezy firmy sektora MŚP z całego świata proponując innowacyjne rozwiązania szerokiej kooperacji z oraz między firmami poprzez platformę internetową oraz system zamówień dot. wszelkiego rodzaju usług związanych z obsługą imprezy.

Wg założeń, EXPO 2020 w okresie 6 miesięcy odwiedzi ok. 25 mln gości (z czego ok. 75 proc. to goście zagraniczni), co wiąże się z oczekiwanymi obrotami rzędu 500 milionów EURO, z czego 20 proc. ma być dedykowane firmom MŚP. W dniach największego natężenia zakłada się sprzedaż 85 tys. posiłków na godzinę na powierzchni ok. 30 tys. m². Dodatkowo szacowany popyt na wyżywienie obsługi imprezy to 5 mln posiłków.

Planowanych jest 160 punktów żywieniowych na terenach wystawy, oferta ma być dostosowana do klienteli pod względem wieku, charakteru pobytu (turystyczny, rodzinny, biznesowy) i charakteru konsumpcji (lunche biznesowe, przekąski, posiłki dla turystów, dzieci, specjalne diety, itp.) oraz pory dnia/nocy.

Organizatorzy zachęcają firmy sektora MŚP z całego świata do rejestracji na platformie internetowej http://www.expo2020dubai.ae/ w celu podania swoich możliwości, a następnie uzyskiwania dostępu do ofert i udziału w organizowanych przetargach oraz dostępu do usługi matchmakingowej między firmami.

Więcej informacji prasowych:

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Natural Products

Manufacture of Natural Food Products - KLUSKA We focus our activity on the traditional manual ...
Polska - Rumia 2021-05-29 Dodał: Anna Stefańska Handel, Pozostałe branże, Przetwórstwo spożywcze Zobacz ofertę

Neonled/Ledon

Jesteśmy producenten podświetlanych napisów, liter z plexi, pcv, poliwęglan. Jesteśmy na Polsk...
Polska - Stanisławów Drugi 2021-05-21 Dodał: Łukasz Habierski IT/ICT, Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Tłumaczenia medyczne

Biuro tłumaczeń Reddo Translations świadczy usługi z zakresu tłumaczeń medycznych. Tam, gdzie dro...
Polska - Warsaw 2021-04-20 Dodał: Marta Januszewska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert