Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZaproszenie na targi ARAB HEALTH w Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-01-14 11:15:44
arab health, targi medyczne w dubaju, branża medyczna w emiratach, aparatura medyczna

Na największej wystawie z branży aparatury medycznej i służby zdrowia w regionie pojawi się ponad 40 dostawców z Polski oraz powstanie Polskie Stoisko Informacyjne promujące Polskę w tej branży.

Targi wystawiennicze Arab Health będą się odbywać w tym roku od 29 stycznia do 1 lutego. Są one największym tego typu wydarzeniem branży technologiczno-medycznej.

Jest to największa impreza skupiająca pracowników służby zdrowia i handlu w regionie MENA. W tej edycji ma wziąć udział ponad 4200 wystawców i 103 000 uczestników z ponad 150 krajów. Firmy czerpią korzyści z uczestnictwa na wiele sposobów, w tym: z generowania nowego biznesu, zwiększenia obecności międzynarodowej, zwiększenia ekspozycji marki i sieci z liderami branży i potencjalnymi nabywcami oraz wprowadzenia nowych produktów i usług.

Tak olbrzymia liczba wystawców pokazuje, iż jest to ewidentnie odpowiednie miejsce do poznania nowych klientów i nawiązania relacji z obecnymi klientami. W ciągu 4 dni targowych negocjowana jest olbrzymia liczba kontraktów, opiewających na kwoty liczone w milionach dolarów. Arab Health to prawdziwie międzynarodowa wystawa medyczna, zapewniająca przedsiębiorstwom wiele możliwości dotarcia do nowych, potencjalnych klientów z całego świata.

Statystycznie patrząc - 44% uczestników targów jest kluczowymi graczami z instytucji rządowych i szpitali, a 34% uczestników to dealerzy i dystrybutorzy sprzętu medycznego. 

 

Udział w targach zdeklarowało 40 polskich firm (lista wystawców). Ponadto, PAIH jest wykonawcą narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego branży sprzętu medycznego, na którym będą odbywały się spotkania polskich firm z potencjalnymi kontrahentami. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.polish-medical.com

Nazwa wydarzenia: ARAB HEALTH 

Miejsce: Dubai International Convention and Exhibition Centre
Termin: 29.01 - 01.02.2018

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Vascular illuminator BOB R-OM 150x2 LED OZ F

Medical illuminator - stationary version. Indispensable for sclerotherapy treatment. Features: ...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Vascular illuminator BOB-OM OZ LED

Portable vascular illuminator. Indispensable for sclerotherapy treatment. Features: - battery p...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Video rectoscope-anoscope BOB R-OM 150x2 LED

Medical device dedicated to carry our video-guided sclerotherapy of piles. The comfort of using B...
Polska - Łomianki 2021-06-17 Dodał: Andrzej Dryżba Sprzęt medyczny/rehabilitacyjny Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert