Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie akcenty na wystawie Dubai Int'l Boat Show

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-02-18 12:01:36
dubai boat show, targi jachtów w dubaju, polskie jachty, targi jachtowe, promocja polskich jachtów, polskie stoisko narodowe,

Wystawa nieustannie prezentuje najlepsze produkty żeglarskie, wodne, wędkarskie i do nurkowania. Od czasu pierwszej edycji w 1991 roku, przy wydarzeniu nastąpił spory wzrost popytu konsumpcyjnego na najnowsze małe i średnie łodzie, rzemiosło rekreacyjne, szybkie łodzie motorowe i najbardziej luksusowe superjachty w regionie. W edycji 2018 r. nie zabraknie też wystawców z Polski.

Wystawa odbywa się w dniach 27 lutego do 3 marca jako niekwestionowany liderem w branży rekreacyjnej i morskiej w regionie, łącząc wysokiej klasy kupujących i światowej klasy dostawców z najbardziej dochodowych regionów na świecie. Dubai Boat Show zapewnia niezrównany dostęp do Bliskiego Wschodu, azjatyckich i światowych inwestorów, nabywców i entuzjastów morskich. W czasie targów, dubajska Marina zamienia się w zatokę pełną olbrzymich, luksusowych jachtów, po mniejsze łodzie, łodzie podwodne oraz skutery wodne. Również dla miłośników sprzetów morskich i gadżetów czeka niezliczona gama produktów, od najnowszych urządzeń bezpieczeństwa po elektronikę morską.

Jest to doskonałe miejsce do promocji polskiej branży jachtowej, dorównującej światowym standardom jakościowym, prezentującej innowacyjne rozwiązania techniczne oraz wizualnie atrakcyjne propozycje. W tegorocznej edycji 2018 r. w ramach Branżowego Programu Promocji, Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH) jest organizatorem Polskiego Stoiska Informacyjnego, poświęconego promocji polską branżę jachtową. Na wystawie również nie zabraknie firmy Sunreef Yachs, znanego polskiego producenta luksusowych jachtów oraz Deep Ocean Technology, autora projektu Water Discus jakim jest pływający hotel.

 

Na arenie międzynarodowej branża morska wygląda na silną, statystyki z publikacji Boat International wskazują, że w 2016 r. na całym świecie sprzedano ponad 206 superjachtów, gdzie najdroższy jacht kosztował 66 mln USD.

Podczas gdy wiele światowych rynków zdaje się mieć uzasadnione obawy związane z ciągłymi wahaniami cen ropy i walut międzynarodowych, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, raporty wskazują, że inwestycje w przemyśle morskim osiągnęły poziom 61 mld USD w 2016 r. Oznacza to, że nadal istnieje duży potencjał inwestycji morskich, a Dubai International Boat Show zdecydowanie znalazł się w centrum tego regionalnego rynku inwestycyjnego w 2017 roku.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie w kalendarzu morskim na Bliskim Wschodzie ma ponad 850 wiodących międzynarodowych, regionalnych i lokalnych wystawców z ponad 50 krajów, co czyni go niezrównaną platformą dla wystawców prezentujących łodzie i produkty dla inwestorów i entuzjastów.

 

Powierzchnia wystawowa będzie dzieliła się na kluczowe sektory:

- Żeglarstwo, wędkarstwo i sporty wodne

- Marina Display Area

- Wyposażenie i usługi (ESS)

- Luksus i styl życia

- Obszar zewnętrzny

- Superyacht Boulevard

- promenadę Supercar

- Pawilon Inspiracji ZEA,
- Po raz pierwszy zorganizowana będzie towarzysząca wystawa poświęcona nurkowaniu: Dive Middle East Exhibition (DMEX).

 

Więcej informacji o Branżowym Programie Promocji: jachty i łodzie.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Video Grabber DisplayPort

Equipped with a passive video splitter it can be safely installed between the computer and its sc...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-05-27 Dodał: Grzegorz Chodacki Przemysł lotniczy i kosmiczny, Statki i łodzie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Neonled/Ledon

Jesteśmy producenten podświetlanych napisów, liter z plexi, pcv, poliwęglan. Jesteśmy na Polsk...
Polska - Stanisławów Drugi 2021-05-21 Dodał: Łukasz Habierski IT/ICT, Media i reklama, Organizacja targów i wydarzeń, Architektura, Wyposażenie wnętrz Zobacz ofertę

Wypoczynek na Mazurach

Wakacje na Mazurach to niezapomniane wrażenia. Hotel Folwark Łękuk to najlepsze miejsce na wypocz...
Polska - Łękuk Mały 2021-05-19 Dodał: Krzysztof Bura Turystyka, sport i rekreacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert