Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPTAK WARSAW Expo sp. z o.o. podejmuje współpracę z Państwem Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-22 10:44:21
zea, zjednoczone emiraty arabskie, umowa o partnerstwie, ptak warsaw expo, gulf business link, dubaj, współpraca, promocja, rozwój, kontakty biznesowe, wymiana handlowa, inwestycje

W dniu 9 marca 2018 r. spółka PTAK Warsaw Expo Sp.z o.o. zawarła z firmą Gulf Business Link LLC z Dubaju umowę o partnerstwie. Umowa dotyczy promocji, rozwoju i intensyfikacji kontaktów biznesowych z podmiotami gospodarczymi z PZEA.

Dzięki wymianie informacji na temat potrzeb i oczekiwań klientów z regionu Zatoki i Europy Środkowej zostaną wypracowane nowoczesne procedury obsługi firm zainteresowanych wspólnymi projektami dotyczącymi wymiany handlowej i inwestycji.

 

Umowa o partnerstwie została podpisana przez Prezesa PTAK Warsaw Expo, Pana Tomasza Szypułę i Dyrektora Zarządzającego Gulf Business Link, Pana Maciej Białko.

 

 

Celem długofalowej współpracy z Gulf Business Link jest zapewnienie właściwej ekspozycji i rozpoznawalności polskim firmom na rynku PZEA oraz innych krajów Zatoki.