Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDubai Internet City pierwszy raz w Polsce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-09-14 13:04:58
dubai internet city, dic, pierwsza wizyta, road show, dubaj, warszawa, kraków, spotkania b2b, seminarium ict, ekspansja zagraniczna, innowacyje technologie, smart cities, sztuczna inteligencja

Dubaj to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się rynków ICT na świecie. Polskie firmy mogą na nim zaistnieć poprzez obecność w Dubai Internet City - największym tech hubie na Bliskim Wschodzie.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Zjednoczonych Emiratach Arabskich zaprasza polskie firmy technologiczne na dwa seminaria z udziałem przedstawicieli Dubai Internet City (DIC). Spotkania odbędą się 24 września w Warszawie i 27 września w Krakowie. DIC to instytucja łącząca zalety parku technologicznego oraz specjalnej strefy ekonomicznej, w której biura ulokowało już ponad 1600 globalnych firm technologicznych, w tym m.in. polskie Comarch i RTB House. Podczas obu seminariów oraz spotkań B2B polskie firmy sektora ICT i nowych technologii będą miały okazję poznać możliwości współpracy i ekspansji do jednego z najważniejszych światowych centrów biznesowo-finansowych oraz spotkać się z przedstawicielami rządu Dubaju oraz ekspertów PAIH zajmujących się tym rynkiem.

 

Zapraszamy na prezentację (w j. angielskim) oraz dyskusję (w j. angielskim i polskim) o szansach dla polskich firm (agenda do pobrania).

 

ZBH w Dubaju szacuje, że w spotkaniach uczestniczyć będzie około 100 polskich firm. Wydarzenie to wpisuje się w szereg proaktywnych działań PAIH m.in. w promocję ekspansji  zagranicznej skierowaną do polskich przedsiębiorstw, w przygotowania do udziału Polski w Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju oraz w rozwój współpracy ze strategicznymi partnerami zagranicznymi.

 

REJESTRACJA (tutaj)

Seminarium w Warszawie: 24 września 2018, godz. 9.00 - 12.00

Gdzie: Sofitel Victoria Warszawa, Lokalizacja: Google Maps

 

Seminarium w Krakowie: 27 września, godz. 9.00 - 12.00

Gdzie: Grand Hotel Kraków, Lokalizacja: Google Maps

 

Więcej informacji o Dubai Internet City: www.dic.ae

Zapraszamy!

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

BMW leasing

BMW Auto Premium to autoryzowany serwis BMW z siedzibą w Rzeszowie. Firma zajmuje się bieżącą obs...
Polska - Świlcza 2021-03-16 Dodał: BMW Auto Premium Handel, Usługi finansowe, Samochody osobowe Zobacz ofertę

Automaty wydające, vendingowe

ASD Systems - Producent automatów wydających. Automaty wydające i autorska aplikacja IDS wspomag...
Polska - BIELSKO-BIAŁA 2021-02-16 Dodał: HUBERT WRÓBLEWSKI Handel, IT/ICT, Produkcja pozostałych maszyn, Maszyny i urządzenia, Produkcja metalowych wyrobów gotowych Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert