Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska branża budowlana rusza do Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-11-24 15:11:17
branża budowlana, budownictwo w dubaju, wykańczanie budowli, zjednoczone emiraty arabskie, eksport sprzętu budowlanego, dekoracje wnętrz, transport i logistyka, chemia budowlana, architektura

Polskie firmy budowlane zaprezentują swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie – The Big 5. Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawi się także polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez PAIH w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Już od najbliższego poniedziałku polskie firmy budowlane zaprezentują swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie – The Big 5. Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawi się także polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Narodowe stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane zostanie przez PAIH już po raz siódmy. Po targach w Kijowie, Moskwie, Stambule, Ałmaty, Mińsku oraz Baku polska branża budowlana zaprezentuje się tym razem na dubajskim The Big 5, w którym zaplanowano udział 2600 wystawców z 64 państw świata.

Wśród wystawców pojawi się także liczna grupa aż 39 polskich firm reprezentujących rozmaite podsektory branży budowlanej: oświetleniowy, wykańczania wnętrz, okna i drzwi, rozwiązania smart home.
Polscy przedsiębiorcy zainteresowani rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich od zeszłego roku mogą także liczyć na wsparcie lokalnego Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

„Budownictwo to sektor, na który rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich przeznacza największy budżet, będący jednym z głównych przyczyniających się do rozwoju kraju. Tempo rozwoju infrastruktury kraju jest zaskakujące na czele z Dubajem i Abu Dhabi” – podkreśla Moneer Faour, kierownik ZBH Dubaj.

„Mimo tego, że rynek jest nasycony i bardzo konkurencyjny to polskie firmy wyspecjalizowane w wykańczaniu budowli nadal mają szansę zaistnieć z produktami nowej generacji. Intensywna budowa wieżowców mieszkaniowych i hoteli, biurowców, osiedli domów jednorodzinnych, oraz obiektów przemysłowych będzie trwać przez kolejne lata. Zauważamy nowe trendy w wykańczaniu budowli i jakości materiałów do wykończenia wnętrz, więc istnieje tu spory potencjał dla polskich producentów” – zaznacza.

Targi BIG 5 stanowić będą także dogodną okazję do promocji polskiego sektora budowlanego w kontekście zbliżającej się Wystawy Międzynarodowej EXPO Dubai 2020. Udział Polski w wydarzeniu koordynowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.


Drugiego dnia imprezy wystawienniczej w Dubaju, zorganizowany zostanie także briefing prasowy dla przedstawicieli lokalnych mediów oraz instytucji otoczenia biznesu mający na celu prezentację polskiej branży budowlanej a także informacji dot. udziału Polski w Wystawie Międzynarodowej EXPO Dubai 2020. Zaproszenie w języku angielskim do pobrania.

 

Międzynarodowe targi The Big 5 odbędą się w dniach 26-29 listopada 2018 r. w Dubai World Trade Centre (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

 

Źródło: Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH)

Pliki do pobrania

Polish Construction
pdf | 100.95 KB
Pobierz
The Big5 - 40 Exhibitors from Poland
pdf | 325.24 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Car seat covers, bootliners, trunk mats and car accessories

We offer a wide range of high quality products, such as: made to measure seat covers, boot liners...
Polska - Gałków Mały (wieś) 2021-08-03 Dodał: Justyna Bogdańska Turystyka, sport i rekreacja, Części i akcesoria samochodowe, Wyroby z gumy i tworzyw sztucznych, Odzież, tekstylia, wyroby skórzane Zobacz ofertę

ZF SPARE PARTS FOR TRANSMISSION 6WG190 3WG191 6WG211

DISC CARRIER Z44 152,5X160,5mm Z46 57,5X60mm 6WG190 3WG191 6WG211 LAMELLENTRAEGER PORTE DISQUES ...
Polska - MIŃSK MAZOWIECKI 2017-02-06 Dodał: Mariusz Śledziewski Pojazdy szynowe, Części i akcesoria samochodowe, Pozostałe pojazdy samochodowe, Narzędzia mechaniczne, Produkcja pozostałych maszyn Zobacz ofertę

Spawarki TIG - Paton

Paton.pl to sklep internetowy firmy MasterWeld Sp. z o.o., gdzie dostępne są wszelkiego rodzaju s...
Polska - Rzeszów 2021-06-23 Dodał: MasterWeld Sp. z o. o. Handel, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert