Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska branża budowlana rusza do Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-11-24 15:11:17
branża budowlana, budownictwo w dubaju, wykańczanie budowli, zjednoczone emiraty arabskie, eksport sprzętu budowlanego, dekoracje wnętrz, transport i logistyka, chemia budowlana, architektura

Polskie firmy budowlane zaprezentują swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie – The Big 5. Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawi się także polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez PAIH w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Już od najbliższego poniedziałku polskie firmy budowlane zaprezentują swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie – The Big 5. Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawi się także polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Narodowe stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane zostanie przez PAIH już po raz siódmy. Po targach w Kijowie, Moskwie, Stambule, Ałmaty, Mińsku oraz Baku polska branża budowlana zaprezentuje się tym razem na dubajskim The Big 5, w którym zaplanowano udział 2600 wystawców z 64 państw świata.

Wśród wystawców pojawi się także liczna grupa aż 39 polskich firm reprezentujących rozmaite podsektory branży budowlanej: oświetleniowy, wykańczania wnętrz, okna i drzwi, rozwiązania smart home.
Polscy przedsiębiorcy zainteresowani rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich od zeszłego roku mogą także liczyć na wsparcie lokalnego Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

„Budownictwo to sektor, na który rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich przeznacza największy budżet, będący jednym z głównych przyczyniających się do rozwoju kraju. Tempo rozwoju infrastruktury kraju jest zaskakujące na czele z Dubajem i Abu Dhabi” – podkreśla Moneer Faour, kierownik ZBH Dubaj.

„Mimo tego, że rynek jest nasycony i bardzo konkurencyjny to polskie firmy wyspecjalizowane w wykańczaniu budowli nadal mają szansę zaistnieć z produktami nowej generacji. Intensywna budowa wieżowców mieszkaniowych i hoteli, biurowców, osiedli domów jednorodzinnych, oraz obiektów przemysłowych będzie trwać przez kolejne lata. Zauważamy nowe trendy w wykańczaniu budowli i jakości materiałów do wykończenia wnętrz, więc istnieje tu spory potencjał dla polskich producentów” – zaznacza.

Targi BIG 5 stanowić będą także dogodną okazję do promocji polskiego sektora budowlanego w kontekście zbliżającej się Wystawy Międzynarodowej EXPO Dubai 2020. Udział Polski w wydarzeniu koordynowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.


Drugiego dnia imprezy wystawienniczej w Dubaju, zorganizowany zostanie także briefing prasowy dla przedstawicieli lokalnych mediów oraz instytucji otoczenia biznesu mający na celu prezentację polskiej branży budowlanej a także informacji dot. udziału Polski w Wystawie Międzynarodowej EXPO Dubai 2020. Zaproszenie w języku angielskim do pobrania.

 

Międzynarodowe targi The Big 5 odbędą się w dniach 26-29 listopada 2018 r. w Dubai World Trade Centre (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

 

Źródło: Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH)

Pliki do pobrania

Polish Construction
pdf | 100.95 KB
Pobierz
The Big5 - 40 Exhibitors from Poland
pdf | 325.24 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kursy i szkolenia osteopatyczne

Organizujemy podyplomowe kursy i szkolenia osteopatyczne, które przeznaczone są tylko dla osteopa...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-05-24 Dodał: Michał Dziurdzik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Tkanina Kronos

Nasza elegancka tkanina Kronos powstała z najwyższej jakości poliestru, dzięki czemu nie gniecie ...
Polska - Nowa Sól 2020-06-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert