Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuStowarzyszenie Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Katarzyna Crompton | 2016-06-28 07:49:48
handel, eksport, współpraca, przedsiębiorstwa, pomoc,

Stowarzyszenie Eksporterów Rzeczypospolitej Polskiej

Celem Stowarzyszenia jest inicjowanie, prowadzenie i wspieranie działań na rzecz rozwoju polskiego eksportu i ochrony interesów gopodarczych przedsiębiorców trudniących się handlem zagranicznym oraz reprezentowanie interesów tej branży wobec władz, urzędów  i inych organizacji krajowych i zagranicznych.

Szczegółowy plan najbliższych działań:

  1. Wykorzystanie strony internetowej oraz newslettera Stowarzyszenia jako narzędzia przekazu informacji oraz zamieszczania na stronie indywidualnych form promocji działalności.
  2. Organizowanie konferencji z możliwością organizacji grupowych spotkań branżowych, umożliwiających wymianę doświadczeń oraz nawiazanie szerszej współpracy. Stworzenie możliwości promocji firm, dzięki organizacji corocznego forum, w trakcie którego wyłaniane bedą przedsiębiorstwa charakteryzujące się największą dynamiką eksportu polskich produktów w poszczególnnych branżach. Dzięki takim wydarzeniom chcemy dynamicznie promować polskie produkty i usługi firm zajmujące sie ich eksportem, w środkach masowego przekazu.
  3. Nawiazanie wspólpracy ze Stowarzyszeniami o podobnym profilu działalnosci funkcjonującymi w innych krajach oraz rozpowszechnianie informacji o działalnoscii prowadzonej przez polskie przedsiębiorstwa, poza granicami kraju.
  4. Współpraca z firmami zajmującymi się już eksportem oraz firmami, które planują rozpoczęcie tego rodzaju działąlnosci, majace na celu ułatwienie nawiązania i utrzymywania kontaktów z potencjalnymi kontrahentami poza granicami Polski.

 

Zapraszamy od odwiedzenia naszej strony interenetowej : www.eksporterzyrp.pl

Kontakt:

Tel. / fax. : +48 81 458 16 32
Tel. kom : +48 603 889 000
 E-mail: biuro@eksporterzyrp.p