Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuExpo 2020 Procurement Overview

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Moneer Faour | 2018-02-10 12:40:15
expo 2020, procurement overview, rules, przewodnik po zamówieniach publicznych dubai expo 2020

Polskie MŚP mają okazję wziąć udział w roli dostawców w związku z przygotowaniami do światowej wystawy EXPO 2020 oraz udziału podczas trwania tego sześciomiesięcznego wydarzenia w Dubaju.

W związku z organizacją przez Zjednoczone Emiraty Arabskie (ZEA) Wystawy Światowej EXPO 2020 (20 października 2020 r. - 10 kwietnia 2021 r.), istnieje możliwość wzięcia udziału polskich firm w przetargach związanych z przygotowaniem i realizacją Wystawy Światowej w Dubaju. Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zachęca polskie przedsiębiorstwa do rejestracji w roli dostawców na dedykowanym portalu Organizatora - Expo 2020 Dubai, poświęconego zamówieniom publicznym – EXPO 2020 Dubai eSourcing Portal.

Zarejestrowani użytkownicy uzyskają dostęp do wszystkich ogłoszonych przetargów Organizatora w związku z przygotowaniem wystawy (nie tylko budowlane na etapie przygotowań, ale także na świadczenie usług podczas trwania sześciomiesięcznej wystawy EXPO).
Strona emiracka deklaruje duże otwarcie na udział w tych przetargach MŚP z całego świata - jest to nowe podejście w tej edycji EXPO, gdyż do tej pory preferowane były raczej duże koncerny międzynarodowe.
System rejestracji został uproszczony w taki sposób, by dostawcy mogli wybrać jedną z trzech ścieżek rejestracji: dla MŚP (SMEs), pozostałych spółek (corporate) oraz osób prywatnych - konsultantów (individuals).


W zamyśle organizatorów EXPO 2020, 20% wszystkich ofert będzie dostosowane do potrzeb MŚP: m.in. uproszczone procedury przetargowe, 30-dniowy okres płatności. Jak wynika z rozmów przeprowadzonych przez MSZ z organizatorami EXPO 2020, w latach 2018-2019 będą to głównie oferty skierowane do przedsiębiorstw z sektora usług i budownictwa.

 

 

Informacje o procedurze przetargowej (e-Sourcing Tendering Process), w tym: zasady przewodnie systemu zamówień publicznych EXPO 2020, prezentacja e-platformy, rodzaje rejestracji dostawcy oraz procedury przetargowe dostępne są w niżej zamieszczonym przewodniku do pobrania, który zawiera informacje na temat:

  1. zasad przewodnich,
  2. polityki zamówień,
  3. e-platformy dla zamówień,
  4. rodzajów rejestracji dostawcy,
  5. procedur przetargowych.Pliki do pobrania

Procurement OverviewAug2016
pdf | 1.25 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pendrive z nadrukiem

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i p...
Polska - WARSZAWA 2022-05-27 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kubki termiczne z nadrukiem

Gadżety reklamowe są jednym z narzędzi marketingu. Generalnie gadżetem może być praktycznie każdy...
Polska - WARSZAWA 2022-05-07 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kursy i szkolenia osteopatyczne

Organizujemy podyplomowe kursy i szkolenia osteopatyczne, które przeznaczone są tylko dla osteopa...
Polska - KLIKUSZOWA 2022-05-24 Dodał: Michał Dziurdzik Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert